درباره ما

برادران دو قلوی اورنگ (علی و عباس) مدیرعاملان امروز تویوتا اورنگ در نوجوانی با نیت پیداکردن پیشه و کسب و کاری از یکی از روستاهای کاشمر (فروتقه) به مشهد عزیمت نمودند. در همان ایام علی اورنگ به حرفه مکانیکی خودرو و عباس اورنگ در عرصه صافکاری خودرو مشغول به کار شدند.

ناملایمات و سختی های روزگار و تجربه سالیان متمادی کاری، در کنار هدف بلند مدت دو برادر، از آنها فولاد آب دیده ای ساخت تا در عرصه فروش خودرو، تامین قطعات و خدمات پس از فروش همچون شمشیر دو لبه برنده ای باشند که بتوانند دست  سودجویان را کوتاه نمایند و در جهت خدمت به مجاورین و هموطنان در اقصی نقاط ایران عزیزمان خدمت گذاری نمایند.

35 سال تجربه برادران اورنگ در عرصه تعمیرات خودرو و حداقل 25 سال تجربه آنها به صورت انحصاری درخصوص انواع خودروهای تویوتا و لکسوس و همچنین پرورش نیروهای متخصص و دوره دیده چه در داخل و در خارج از کشور در کنار به کارگیری ادوات، تجهیزات و نرم افزارهای تخصصی و به روز مربوط به کلیه خودروهای تویوتا و لکسوس، شرکت تویوتا اورنگ را به محلی امن، مناسب و قابل اطمینان مبدل ساخته تا مشتریان و همکاران گرامی بتوانند از این محیط به نحو احسن استفاده نمایند .

خبر خوش برای مشتریان، همکاران، سازمان ها و ارگانهای دولتی اینکه:

برادران اورنگ اخیرا موفق به طراحی و ساخت بزرگترین، منحصر به فردترین و به روزترین نرم افزار و سایت ارائه قطعات یدکی تویوتا و لکسوس به زبان ساده و روان فارسی شده اند که به راحتی، حتی برای کاربرانی که کار با رایانه را به خوبی نمی دانند، بتوانند به سادگی از موجودی و با قیمت های واقعی داشته باشند

این سایت در نوع خود بی نظیر بوده و امکان هرگونه سوءاستفاده را مخصوصا در این برهه از زمان که به دلیل نوسانات قیمت ارز، جولانگاهی را برای بسیاری از سودجویان فراهم نموده است، سلب می نماید.

پس از راه اندازی این نرم افزار و سایت بسیاری از سازمان ها و ارگانهای دولتی ضمن تشکر و قدردانی به جهت طراحی و راه اندازی آن، در جهت جلوگیری از ضایع شدن سرمایه های ملی و بیت المال، باعث دلگرمی بیشتر برادران اورنگ شده اند تا ایشان بیش از پیش در جهت ارائه خدمات مفید و نوین تری همت نمایند.

در پایان برای تمام مشتریان، ارگانها، سازمانهای دولتی و همکاران گرامی آرزوی بهترین ها را داریم و دعوت می نمائیم تا با استفاده از بهترین هایی که برای فراهم کردن آن 35 سال تجربه خود را به کار بسته ایم در کنار هم بهترین بمانیم

تیزر